DSC_1905 (2).JPG

Hyr en 2 hästars B-kortslastbil.

Dag (6timmar) 1000kr- 15 fria mil, därefter/40kr/mil.

Dygn (24timmar) 1500kr- 25 fria mil, därefter 40kr/mil.

Veckouthyrning offereras.

Priserna ovan är ink. moms. 

Fyll i dina önskemål samt datum för uthyrning i formuläret nedan, så återkommer vi med vad som finns tillgängligt.

Tack för ditt meddelande!

På följande platser finns fler av våra bilar till uthyrning där  varje uthyrare är fristående och har sina egna prislistor etc:

Linköping

Staby Gård

Tel 070-870 27 28

sofia@stabygard.se

Linköping/Norrköping

Idingstad Säteri Förv. AB

Matilda Nelson

070- 545 14 58

matilda@idingstad.se

Västerås

Skästa Gård

Tel 079-341 16 29

verksamhetsansvarig@skastagard.se

 

Åkersberga

Sigyn Dysell

Tel 08-540 262 10 / 070-554 08 64

sigyn@dysell.com

 

Bro (Norra Stockholm)

Anne K Food Consulting

Tel 070-995 58 60

anne@annek.se

Trelleborg / Skåne 

Jens Ingemansson

Tel 070-851 50 51

Sandviken/Gävle

Susanne Holmgren

Tel 073-824 06 23

susanne.holmgren123@gmail.com

Karlskoga

Fredrik Söderberg

Tel 070-629 49 42

fredrik@travtranaresoderberg.se

Bollnäs

Ottos Bill AB

Magnus Nilsson

Tel 072-2340879

magnus.nilsson@ottosbil.se

Susanne Nilsson

070-3950505

susanne.nilsson@ottosbil.se