1/1

På följande platser finns fler av våra bilar till uthyrning där  varje uthyrare är fristående och har sina egna prislistor etc:

 

Kvicksund

EquiRehab

Tel 016-35 43 29

info@equirehab.se

Linköping

Staby Gård

Tel 070-870 27 28

sofia@stabygard.se

Taxinge (Mariefred)

Diederik Meilink T

Tel 070-360 06 48

meilinktrav@icloud.com

 

Åkersberga

Sigyn Dysell

Tel 08-540 262 10 / 070-554 08 64

sigyn@dysell.com

 

Bro (Norra Stockholm)

Anne K Food Consulting

Tel 070-995 58 60

anne@annek.se

Trelleborg / Skåne OBS Endast inkl chaufför!

Jens Ingemansson

Tel 070-851 50 51

Sandviken/Gävle

Susanne Holmgren

Tel 073-824 06 23

susanne.holmgren123@gmail.com

Karlskoga

Fredrik Söderberg

Tel 070-629 49 42

fredrik@travtranaresoderberg.se

Bollnäs

Ottos Bill AB

Magnus Nilsson

Tel 072-2340879

magnus.nilsson@ottosbil.se

Susanne Nilsson

070-3950505

susanne.nilsson@ottosbil.se

© 2018 by Xtreme Cargo AB. 

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

 Xtreme Cargo